Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida 2024/2025 o'quv yili kuzgi semestri bo’yicha yakuniy nazorat imtihonlari davom etmoqda...
✅Respublikamizning barcha oliy ta’lim muassasalari qatorida Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida ham 2024/2025 o'quv yili kuzgi semestri  yakuniy nazorat imtihonlari davom etmoqda. Imtihon jarayonlarida ochiqlik, xolislik hamda shaffoflikni ta’minlash maqsadida Korrupsiyaga qarshi kurashish “Komplayens-nazorat” tizimini boshqarish bo‘limi xodimlari tomonidan nazorat qilib borilmoqda.

Экзамены по итоговому контролю осеннего семестра 2024/2025 учебного года продолжаются в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруни...
Как и во всех высших учебных заведениях нашей страны, экзамены по итоговому контролю осеннего семестра 2024/2025 учебного года проходят и в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруни. С целью обеспечения прозрачности, честности и открытости в процессе сдачи экзаменов, за ход экзаменов следят сотрудники отдела “Комплаенс-контроля” по борьбе с коррупцией.