Urganch davlat universiteti madaniyat saroyida “Jonajon O‘zbekistonim, mangu bo‘l omon!” shiori ostida o‘tkazilayotgan Talaba-yoshlar festivalining yopilishi
2019 yil 19 oktyabr kuni Urganch davlat universiteti madaniyat saroyida “Jonajon O‘zbekistonim, mangu bo‘l omon!” shiori ostida o‘tkazilayotgan Talaba-yoshlar festivalining yopilishi va festivalda faol ishtirok etgan talabalarni taqdirlash marosimi o‘tkazildi. Talabalarni yoshlar bilan ishlash bo‘yia prorektor S.Davletov, yoshlar bilan ishlash bo‘yicha dekan o‘rinbosarlari, murabbiylar kengashi raislari, xotin qizlar qo‘mitasi raisilari taqdirladilar.

Во Дворце культуры Ургенчского государственного университета “Jonajon Uzbekistonim, mangu Bul omon!"закрытие фестиваля студенческой молодежи под девизом
19 октября 2019 года во Дворце культуры Ургенчского государственного университета состоялась презентация книги “Jonajon Uzbekistonim, mangu Bul omon!” закрытие фестиваля студенческой молодежи под лозунгом "Мы-за здоровый образ жизни!" и награждение студентов, принимавших активное участие в фестивале. Работа студентов с молодежью проректор по работе с молодежью С.Давлетова, заместителей декана по работе с молодежью, председателей наставнических советов, председателей комитетов женщин.