Hamkor Udmurtiya davlat universiteti bilan onlayn uchrashuv boʻlib oʻtdi
Bugun,  3-mart kuni hamkor Udmurtiya davlat universiteti bilan onlayn uchrashuv boʻlib oʻtdi. Unda UrDU Oʻquv ishlari boʻyicha propektori S.Xodjaniyazov, Tabiiy fanlar fakulteti dekani X.Polvonov hamda ushbu fakultetning barcha kafedralari mudirlari, professor-oʻqituvchilari, bitiruvchi talabalari ishtirok qildilar.
Uchrashuvda Udmurtiya davlat universitetining 2023/2024 oʻquv yili uchun magistraturaga qabul dasturlari, byudjet kvotalari haqida maʼlumotlar taqdim etildi. Shuningdek, talabalar tomonidan berilgan  barcha savollarga javob berib oʻtildi.
Bitkazuvchi talabalar Udmurtiya davlat universitetida magistraturada  byudjet  asosida oʻqishi mumkinligidan mamnun boʻldilar.

An online meeting was held with the partner Udmurt State University
Today, March 3, an online meeting was held with the partner Udmurt State University. It was attended by S. Khodzhaniyazov, vice-rector for Academic Affairs of UrSU, H. Polvanov, dean of the Faculty of Natural Sciences, as well as heads of all departments, professors, and graduate students of this faculty.
At the meeting, information was presented about the master's degree admission programs and budget quotas of Udmurt State University for the academic year 2023/2024. Also, all the questions asked by the students were answered.