Urganch davlat universiteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi katta o‘qituvchisi M.I.Atajonova va I.B.Shomurotova va Z. N. Djumaniyazovalar Urganch shahridagi 31-sonli maktabda mahorat darsi o'tishdi
2019 yil 26 noyabr kuni Urganch davlat universiteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi katta o‘qituvchisi M.I.Atajonova va I.B.Shomurotova va Z. N. Djumaniyazovalar Urganch shahridagi 31-sonli maktabda ingliz tili o‘qituvchilariga "Difficulties in teaching the English language"  mavzusida mahorat darsi, shuningdek, 6 -sinf o‘quvchilariga yillik belgilangan reja asosida  "MY BEST BIRTHDAY" mavzusida ochiq dars o‘tib berishdi.

Senior teacher of the Department of English Language and Literature at Urgench State University MI Atajanova and IB Shomurotova and ZN Djumaniyazov held a master class at Urgench School N31
November 26, 2019 Senior Lecturer, Department of English Language and Literature Urgench State University MIAtajanova and IB Shomurotova and ZN Dzhumaniyazov held a master class on "Difficulties in teaching the English language" at school N31 in Urgench and 6th-grade students were given an open lesson on "MY BEST BIRTHDAY" according to their annual plan.