Индиянинг Мумбай шаҳрида ўтказилган Ҳалқаро конференцияда Урганч Давлат Университети вакиллари иштироки
2020 йил 14 ва 15 октябрь кунлари Индиянинг Мумбай шаҳрида ўтказилган Ҳалқаро “ Оммовий очик онлайн курсларида янги моделлар ва инновациялар” конференциясида Урганч Давлат Университети вакиллари таклиф килинди  ва   Урганч давлат университети қошида Жаҳон банки Ҳалқаро ривожланиш Ассоциацияси томонидан моллиялаштирилган ва ташкил қилинган Замонавий онлайн курслар яратиш маркази тажрибалари тўғрисида тақдимот билан катнашдилар.

Participation representatives of UrSU in the International Conference "The Emerging Trends ans Patterns in Massive Open Online Courses", Mumbai, India
Representatives of Urgench State University were participated in the International Conference "The Emerging Trends ans Patterns in Massive Open Online Courses", which took place on October 14 and 15, 2020 in Navi Mumbai, India. H.Shihova shared experience of organized the Modern Center of Online education at UrSU, funded by the International Development Association of World Bank.