Urganch davlat universiteti madaniyat saroyida “Jonajon O‘zbekistonim, mangu bo‘l omon!” shiori ostida o‘tkazilayotgan Talaba-yoshlar festivalining yopilishi
2019 yil 19 oktyabr kuni Urganch davlat universiteti madaniyat saroyida “Jonajon O‘zbekistonim, mangu bo‘l omon!” shiori ostida o‘tkazilayotgan Talaba-yoshlar festivalining yopilishi va festivalda faol ishtirok etgan  talabalarni taqdirlash marosimi o‘tkazildi. Talabalarni yoshlar bilan ishlash bo‘yia prorektor S.Davletov, yoshlar bilan ishlash bo‘yicha dekan o‘rinbosarlari, murabbiylar kengashi raislari, xotin qizlar qo‘mitasi raisilari taqdirladilar.

In the palace of culture of Urgench State University, " Jonajon Uzbekistan, survive forever!"the closing of the Student-Youth Festival under the slogan
On October 19, 2019 in the Palace of culture of Urgench State University “My Dear Uzbekistan, survive forever!"the closing ceremony of the Student-Youth Festival, which was held under the slogan, was held and the awarding ceremony of students who actively participated in the festival. Working with students youth, boyia vice-rector S.Davletov, dean of Youth Affairs, chairmen of the Council of coaches, women's girls ' chairmen were awarded.