Universitetimizning bir guruh professor-o'qituvchilari va xodimlari munosib taqdirlandi
Kuni kecha Bosh qomusimizning yubileyi arafasida 2022-yil 8-noyabr kuni O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Farmoni bilan ta’sis etilgan “O‘zbekiston Konstitusiyasining 30 yilligi” esdalik nishoni Urganch davlat universitetining bir guruh professor-o'qituvchilari va xodimlariga Xorazm viloyati hokimi o'rinbosari S.Salayev tomonidan mukofotlar topshirildi.
Universitet ma'muriyati ushbu mukofotga munosib ko'rilgan aziz jamoadoshlarimizni samimiy qutlaydi va keyingi faoliyatilarida ham muvaffaqiyat tilaydi.

A group of professors and employees of our university were awarded
Yesterday, on the eve of the anniversary of our Constitution, the commemorative badge "30th anniversary of the Constitution of Uzbekistan", which was established by the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan on November 8, 2022, was presented to a group of professors and employees of Urganch State University by the Governor of Khorezm Region. Awards were presented by the director S. Salayev.
The university administration sincerely congratulates our dear teammates, who were deemed worthy of this award, and wishes them success in their future activities.