“Kapital sug’urta” AJ kompaniyasi rahbarlari bilan uchrashuv bo`lib o`tdi
Joriy yil 5-oktabr kuni “Kapital sug’urta” AJ bosh direktori X.Bo‘rixojayev, Majburiy sug’urta departamenti direktori I.Bobojonov,  IT departamenti direktori Sh.Haqberdiyev hamda Xorazm viloyati filiali direktori I.Allaberganovlarning Urganch davlat universiteti talabalari bilan uchrashuvi boʻlib oʻtdi.
Talabalarning qoʻshimcha daromad olishlari hamda ish bilan taʼminlash maqsadida tashkil etilgan ushbu seminarga UrDU Marketing va talabalar amaliyoti bo‘limi boshlig‘i Q.Yo‘ldoshev moderatorlik qildi.
Seminarda “Kapital sug’urta” AJ ning oʻtgan davr mobaynidagi rivojlanishi, mamlakatimizda sugʻurta xizmatlari boʻyicha yetakchilardan biriga aylanganligi, sugʻurta xizmatlari bozorida mijozlarga ishonchli xizmat koʻrsatishda olib borilayotgan ishlar hamda qulayliklar haqida toʻxtaldilar.

Состоялась встреча с руководителями АО "Капитал Страхование"
5 октября этого года состоялась встреча генерального директора АО "Капитал Страхование" Г. Бориходжаева, директора кафедры обязательного страхования И. Бободжонова, директора департамента информационных технологий Ш. Хакбердиева и директора филиала в Хорезмской области И. Аллаберганова со студентами Ургенчского государственного университета.
Семинар, организованный с целью обеспечения студентов дополнительным заработком и трудоустройством, вел начальник кафедры маркетинга и студенческой практики УрГУ К. Юлдошев.
На семинаре говорилось о развитии АО "Капитал Страхование" за прошедший период, превращении в одного из лидеров страховых услуг в нашей стране, о работе и возможностях в обеспечении надежного обслуживания клиентов на рынке страховых услуг.