“Kapital sug’urta” AJ kompaniyasi rahbarlari bilan uchrashuv bo`lib o`tdi
Joriy yil 5-oktabr kuni “Kapital sug’urta” AJ bosh direktori X.Bo‘rixojayev, Majburiy sug’urta departamenti direktori I.Bobojonov,  IT departamenti direktori Sh.Haqberdiyev hamda Xorazm viloyati filiali direktori I.Allaberganovlarning Urganch davlat universiteti talabalari bilan uchrashuvi boʻlib oʻtdi.
Talabalarning qoʻshimcha daromad olishlari hamda ish bilan taʼminlash maqsadida tashkil etilgan ushbu seminarga UrDU Marketing va talabalar amaliyoti bo‘limi boshlig‘i Q.Yo‘ldoshev moderatorlik qildi.
Seminarda “Kapital sug’urta” AJ ning oʻtgan davr mobaynidagi rivojlanishi, mamlakatimizda sugʻurta xizmatlari boʻyicha yetakchilardan biriga aylanganligi, sugʻurta xizmatlari bozorida mijozlarga ishonchli xizmat koʻrsatishda olib borilayotgan ishlar hamda qulayliklar haqida toʻxtaldilar.

A meeting was held with the managers of "Capital Insurance" JSC
On October 5 of this year, meeting was held with the general director of "Capital Insurance" JSC H. Borikhojhayev, the director of the compulsory insurance department I. Bobojonov, the director of the IT department Sh. Haqberdiyev and the director of the Khorezm region branch I. Allaberganov and the students of Urganch State University.
This seminar, which was organized in order to provide students with additional income and employment, was moderated by the head of Marketing and Student Internship Department of UrSU K. Yoldoshev.
At the seminar, they talked about the development of "Capital Insurance" JSC over the past period, becoming one of the leaders in insurance services in our country, the work and facilities in providing reliable services to clients in the market of insurance services.