Urganch davlat universiteti rektorining 2024/2025 oʻquv yilida oʻqishga tavsiya etilgan magistrlar bilan uchrashuvi bolib oʻtdi
Bugun, 6-sentabr kuni Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayev Magistratura boʻlimi boshligʻi Yoʻldosh Taxirov hamrohligida 2024/2025 o’quv yilida magistratura mutaxassisliklariga o’qishga tavsiya etilgan magistrlar bilan uchrashdi.
Uchrashuvda oʻquv jarayonlarining tashkil etilishi, taʼlim Kredit-modul tizimi asosida olib borilishi, darslar 9-sentabrdan boshlanishi va universitetda magistrlar uchun yaratilgan sharoitlar haqida maʼlumotlar berildi.
Ochiq va samimiy tarzda o’tgan muloqot chog’ida magistrlar oʻzlarini qiziqtirgan savollariga javob olishdi.

The Rector of Urgench State University had a meeting with masters recommended to study in the 2024/2025 academic year
On September 6, Rector of Urgench State University Bakhrom Abdullayev, accompanied by the head of the Master's Department, Yo'ldosh Takhirov, met with masters who were recommended to study for master's specialties in the 2024/2025 academic year.
At the meeting, information was provided about the organization of educational processes, education based on the Credit-module system, the start of classes on September 9, and the conditions created for masters at the university.