"Dorivor issop (Hyssopus officinalis L.) o'simligini Xorazm sharoitida bioekologik xususiyatlari va morfologik tahlili."
Joriy yilning 13-fevral kuni 12:30 da Smart binoning 3-qavati Ilmiy va uslubiy seminarlar xonasida  Abu Rayxon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti Tabiiy va qishloq xo‘jaligi fanlari fakulteti Biotexnologiya kafedrasida ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishida D.U.Rustamova  "Dorivor issop (Hyssopus officinalis L.) o'simligini Xorazm sharoitida bioekologik xususiyatlari va morfologik tahlili." mavzusida ma'ruza qildilar.
✔️Seminarda Biotexnologiya kafedrasining professor-o'qituvchilari faol qatnashdilar va mavzu yuzasidan fikr-mulohazalar bildirdilar

On February 13 of this year, at 12:30, a scientific and methodological seminar meeting was held at the Department of Biotechnology, Faculty of Natural and Agricultural Sciences, Urgench State University named after Abu Raykhon Beruniy, in the Scientific and Methodological Seminar Room on the 3rd floor of the Smart building.
At the scientific and methodological seminar meeting, D.U. Rustamova gave a lecture on the topic "Bioecological characteristics and morphological analysis of the medicinal hyssop (Hyssopus officinalis L.) plant in Khorezm conditions."
✔️The professors and teachers of the Department of Biotechnology actively participated in the seminar and expressed their opinions on the topic