"Dorivor issop (Hyssopus officinalis L.) o'simligini Xorazm sharoitida bioekologik xususiyatlari va morfologik tahlili."
Joriy yilning 13-fevral kuni 12:30 da Smart binoning 3-qavati Ilmiy va uslubiy seminarlar xonasida  Abu Rayxon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti Tabiiy va qishloq xo‘jaligi fanlari fakulteti Biotexnologiya kafedrasida ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishida D.U.Rustamova  "Dorivor issop (Hyssopus officinalis L.) o'simligini Xorazm sharoitida bioekologik xususiyatlari va morfologik tahlili." mavzusida ma'ruza qildilar.
✔️Seminarda Biotexnologiya kafedrasining professor-o'qituvchilari faol qatnashdilar va mavzu yuzasidan fikr-mulohazalar bildirdilar

«Биоэкологическая характеристика и морфологический анализ иссопа лекарственного (Hyssopus officinalis L.) в условиях Хорезма».
13 февраля т.г. в 12:30 на кафедре биотехнологии факультета естественных и сельскохозяйственных наук Ургенчского государственного университета имени Абу Райхана Беруни в зале научно-методических семинаров на 3 этаже «Умного здания» состоялось заседание научно-методического семинара.
На заседании научно-методического семинара Д.У.Рустамова «Биоэкологическая характеристика и морфологический анализ иссопа лекарственного (Hyssopus officinalis L.) в условиях Хорезма». прочитал лекцию по этой теме.
✔️Профессора и преподаватели кафедры биотехнологии активно приняли участие в семинаре и высказали свое мнение по теме.