Ro‘zmetov Murod Marksovichning fizika-matematika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Ro‘zmetov Murod Marksovichning 01.01.02 - “Differensial tenglamalar va matematik fizika” ixtisosligi bo‘yicha “Moslangan manbali Toda tenglamasi va uning umumlashmalarini teskari spektral masala usulida integrallash” mavzusidagi fizika-matematika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Urganch davlat universiteti huzuridagi PhD.03/30.12.2019.FM.55.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 29 may kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tdi.

О защите диссертации Рузметова Мурода Марксовича на соискание учёной степени доктора философии (PhD) по физико-математическим наукам
Защита диссертации Рузметова Мурода Марксовича на тему «Интегрирование уравнения Тоды с согласованным источником и его обобщений методом обратной спектральной задачи» по специальности 01.01.02 – «Дифференциальные уравнения и математическая физика», представленной на соискание учёной степени доктора философии (PhD) по физико-математическим наукам, состоялась 29 мая 2024 года в 14:00 на заседании Научного совета № PhD.03/30.12.2019.FM.55.01 при Ургенчском государственном университете.