“Orientation Week” Bioinjeneriya va oziq-ovqat xavfsizligi fakultetida
Talabalikka qadam qo‘ygan yoshlarni universitet hayotiga tezroq moslashishiga ko‘mak berish maqsadidagi “Orientation Week” loyihasi bugun Bioinjeneriya va oziq-ovqat xavfsizligi fakultetida ham davom etdi.
Fakultetning 1-kurs talabalari bilan ochiq muloqot qilib, ularning xohish-istaklari bilan qiziqqan UrDU birinchi prorektori S.Davletov oʻzining hayot tajribasi bilan oʻrtoqlashdi. Talaba-yoshlarni qunt bilan oʻqib, chuqur bilim olishga, Yangi Oʻzbekistonning munosib farzandi boʻlishga chaqirdi.
Uchrashuvda fakultet dekan muovini U.Doʻschonov ishtirok etib,  ta’lim va maʼnaviy-maʼrifiy  jarayonlarni tashkil etish masalalari yuzasidan tushuntirishlar berdi.

"Orientation Week" at the Faculty of Bioengineering and Food Safety
The "Orientation Week" project, aimed at helping young people who have entered the university to adapt to university life, continued today at the Faculty of Bioengineering and Food Safety.
S. Davletov, the first vice-rector of UrSU, who openly communicated with the first-year students of the faculty and was interested in their wishes, shared his life experience. He called on students to study diligently, gain deep knowledge, and become worthy children of New Uzbekistan.
The deputy dean of the faculty, U. Doschanov, participated in the meeting and gave explanations on the issues of organizing education and spiritual-educational processes.