Urganch davlat universiteti jamoasi "Besh tashabbus olimpiadasi" sport musobaqasida faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi
Buxoro viloyatida oliy ta'lim muassasalari o‘rtasida o‘tkazilgan “Besh tashabbus olimpiadasi” sport musobaqalarining Respublika final bosqichida Urganch davlat universiteti terma jamoasi Xorazm viloyati sharafini munosib himoya qilib, faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi.
Ushbu qizg'in va murosasiz kechgan musobaqa jarayonlarida talabalarimiz va ularning murabbiylarining faol ishtiroki uchun Urganch davlat universiteti jamoasi nomidan chuqur minnatdorchilik izhor qilamiz va ushbu g'alaba bilan samimiy qutlaymiz.
Ofarin, biz Sizlar bilan faxrlanamiz!
urdu.uz, Urganch davlat universiteti jamoasi "Besh tashabbus olimpiadasi" sport musobaqasida faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi

Команда Ургенчского государственного университета заняла гордое 3-е место в спортивном соревновании "Олимпиада пяти инициатив"
Сборная команда Ургенчского государственного университета достойно защитила честь Хорезмской области и заняла гордое 3-е место на республиканском финальном туре спортивных соревнований "Олимпиада пяти инициатив", проводимых среди высших учебных заведений Бухарской области.
От имени команды Ургенчского государственного университета выражаем глубокую благодарность за активное участие наших студентов и их тренеров в этих напряженных и бескомпромиссных соревновательных процессах и искренне поздравляем их с этой победой.