Urganch davlat universiteti jamoasi "Besh tashabbus olimpiadasi" sport musobaqasida faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi
Buxoro viloyatida oliy ta'lim muassasalari o‘rtasida o‘tkazilgan “Besh tashabbus olimpiadasi” sport musobaqalarining Respublika final bosqichida Urganch davlat universiteti terma jamoasi Xorazm viloyati sharafini munosib himoya qilib, faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi.
Ushbu qizg'in va murosasiz kechgan musobaqa jarayonlarida talabalarimiz va ularning murabbiylarining faol ishtiroki uchun Urganch davlat universiteti jamoasi nomidan chuqur minnatdorchilik izhor qilamiz va ushbu g'alaba bilan samimiy qutlaymiz.
Ofarin, biz Sizlar bilan faxrlanamiz!
urdu.uz, Urganch davlat universiteti jamoasi "Besh tashabbus olimpiadasi" sport musobaqasida faxrli 3-o'rinni qo'lga kiritdi

The team of Urganch State University won the proud 3rd place in the sports competition "Olympiad of Five Initiatives"
The national team of Urganch State University deservedly defended the honor of Khorezm region and won the proud 3rd place at the Republican final round of the "Olympiad of Five Initiatives" sports competitions held among higher education institutions in Bukhara region.
On behalf of the team of Urganch State University, we express our deep gratitude for the active participation of our students and their coaches in these intense and uncompromising competition processes, and we sincerely congratulate them on this victory.