Bugun Urganch davlat universiteti Pedagogika fakulteti talabalari tomonidan "Sehrni yo'qotgan jinning sehrli diyorga sayohati" nomli unutilmas, mo‘zijalarga boy sahnalashtirilgan  bayram dasturi namoyish etildi.
Bayram dasturi davomida jinning qiziqarli sarguzashtlari, turli ertak va kino qahramonlari ishtirokida ajoyib sahna ko'rinishlari, bayramona raqslar, kayfiyat ko‘taruvchi hazillar isteʼdodli talabalar tomonidan mohirona ijro etildi.
Qorbobo tomonidan yil davomida faol va iqtidorli bo‘lgan talabalar va tadbirning faol ishtirokchilari munosib taqdirlandi.

Представлена праздничная программа студентов Педагогического факультета
Сегодня студенты Педагогического факультета Ургенчского государственного университета представили незабываемую, полную чудес постановочно-праздничную программу под названием «Sehrni yo'qotgan jinning sehrli diyorga sayohati».
В рамках праздничной программы талантливые студенты умело исполнили интересные приключения джинна, замечательные номера с участием различных сказочных и киногероев, праздничные танцы и поднимающие настроение шутки.
Активные и талантливые студенты в течение года и активные участники мероприятия были награждены Дедом Морозом.