Bugun Urganch davlat universiteti Pedagogika fakulteti talabalari tomonidan "Sehrni yo'qotgan jinning sehrli diyorga sayohati" nomli unutilmas, mo‘zijalarga boy sahnalashtirilgan  bayram dasturi namoyish etildi.
Bayram dasturi davomida jinning qiziqarli sarguzashtlari, turli ertak va kino qahramonlari ishtirokida ajoyib sahna ko'rinishlari, bayramona raqslar, kayfiyat ko‘taruvchi hazillar isteʼdodli talabalar tomonidan mohirona ijro etildi.
Qorbobo tomonidan yil davomida faol va iqtidorli bo‘lgan talabalar va tadbirning faol ishtirokchilari munosib taqdirlandi.

The holiday program of the students of the Faculty of Pedagogy was presented
Today, the students of the Faculty of Pedagogy of Urganch State University presented an unforgettable, full of miracles staged holiday program called "Sehrni yo'qotgan jinning sehrli diyorga sayohati".
During the holiday program, interesting adventures of the genie, wonderful performances with the participation of various fairy-tale and movie characters, festive dances, and uplifting jokes were skilfully performed by talented students.
Students who were active and talented throughout the year and active participants of the event were duly awarded by Santa Claus.