Erasmus + ICM KA107 dasturi bo'yicha o'qituvchilar malaka oshirishga chaqiruv, 2021/2022 o'quv yili uchun ariza topshirish muddati 2021 yil 23 may 23:59 ga (Ispaniya vaqti bilan) qadar uzaytirildi.
• Universitetingiz professor-o'qituvchilari uchun mavjud stipendiyalar. Bu yerda tekshirishingiz mumkin.
• USC veb -sayti: qo'llanma, yo'riqnoma, ariza uskunalar panelidan foydalanish bo'yicha qo'llanma va o'qituvchilar malaka oshirishi to`g`risidagi shartnoma shablonini o'z ichiga oladi: E+KA keluvchi o`qituvchilar 107
Ariza topshirish uchun havola: https://www.usc.es/ka107/admin/
Ariza topshirish bosqichlari:
1.Ro'yxatdan o'ting: https://www.usc.es/ka107/admin/
2. Barcha kerakli hujjatlarni yuklang:
• REZYUME.
Pasport nusxasi.
Ish joyidan tasdiqlovchi hujjat, yangi nusxa (muassasasi bilan aloqasi ko'rsatilgan hujjat).
Malaka oshirishi to`g`risidagi shartnoma (oxirgi sahifadagi barcha qismlar to'ldirilgan va imzolangan)
• USC professori tomonidan berilgan taklifnoma. Agar aloqa qilishda muammolarga duch kelsalar, biz bilan bog'laning va biz ularga bu borada yordam beramiz.

В Университете Сантьяго-де-Компостела объявлено прием заявок на Erasmus + International Credit Mobility KA107
Призыв к повышению квалификации учителей по программе Erasmus + ICM KA107, крайний срок подачи заявок на 2021/2022 учебный год продлен до 23 мая 2021 года, 23:59 (испанское время).
• Стипендии доступные для преподавателей вашего университета. Можно проверить здесь:
• Веб -сайт USC: включает в себя инструкцию, пособие, руководство по использованию панели инструментов приложения и шаблон соглашения о повышении квалификации учителей: E+ca приходящие учителя 107
Ссылка для подачи заявки: https://www.usc.es/ka107/admin/
Этапы подачи заявления:
1. Зарегистрируйтесь по адресу: https://www.usc.es/ka107/admin/
2. Загрузите все необходимые документы:
• Резюме.
• Копия паспорта.
• Справка с места работы в новом формате (документ, свидетельствующий о связи с учреждением).
• Договор о повышении квалификации (все разделы на последней странице заполнены и подписаны)
• Приглашение от профессора USC. Если у них возникнут проблемы со связью, свяжитесь с нами, и мы поможем устранить эти проблемы.