E'lon! ...(Xalqaro atom energiyasi bo‘yicha agentlik (МАГАТЭ) tomonidan “IAEA Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme...)
Xalqaro atom energiyasi bo‘yicha agentlik (МАГАТЭ) tomonidan “IAEA Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme (MSCFP)” bo‘yicha 2022-2023 va 2023-2024-yillar uchun magistrlik dasturiga tanlov e’lon qilingan.
Dastur maqsadi – ayol talabalarni yadro fani va texnologiyasiga jalb qilish va ularning ushbu sohadagi umumiy ishtirokini oshirish.
Xalqaro atom energiyasi bo‘yicha agentlik dasturiga 2022-yil uchun nomzod tavsiya etish muddati - 2022-yil 15-iyuldan 30-sentabrga qadar.
Magistrlik dasturiga tanlov to‘g‘risidagi batafsil ma’lumot bilan quyidagi veb-sahifa orqali tanishib chiqish mumkin: www.iaea.org/MSCFP

The International Atomic Energy Agency (IAEA) announced the selection for the master's program for the years 2022-2023 and 2023-2024 under the "IAEA Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme (MSCFP)".
The goal of the program is to attract female students to nuclear science and technology and increase their overall participation in this field.
The period for recommending a candidate for the International Atomic Energy Agency program for 2022 is from July 15 to September 30, 2022.
Detailed information on the selection process for the Master's program can be found at the following web page: www.iaea.org/MSCFP