2025/2026-oʻquv yili uchun Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti talabalari O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti davlat stipendiyasi sovrindorlari
2025–2026 o‘quv yili uchun Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti talabalari O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti davlat stipendiyasi sovrindorlari qatoridan joy oldi.
Stipendiatlarimiz va ularning ota-onalari hamda ustozlarini ushbu yuksak natija bilan samimiy muborakbod etamiz! Kelgusidagi o‘qish va ilmiy faoliyatida yanada ulkan muvaffaqiyatlar tilaymiz!

Студенты Ургенчского государственного университета имени Абу Райхана Беруни — лауреаты Государственной стипендии Президента Республики Узбекистан на 2025/2026 учебный год
Студенты Ургенчского государственного университета имени Абу Райхана Беруни вошли в число лауреатов Государственной стипендии Президента Республики Узбекистан на 2025–2026 учебный год.
Искренне поздравляем наших стипендиатов, их родителей и наставников с этим высоким достижением! Желаем им дальнейших больших успехов в учёбе и научной деятельности!