Biotexnologiya · Stajyor o'qituvchi
2. Xo’jamshukurov Nortoji Abdixoliqovich, Radjabova Zulayxo Baxromovna “Bodring tarkibidagi og’ir metallar taxlili”
“Ta’lim jarayoniga innovatsion yondashuvlar. Muammo va yechimlar” mavzusidagi 5-sonli Respublika ilmiy-amaliy onlayn konferensiyasi. " MAY 2023 b 299 www.reandpub.uz
1. Zulayxo Bakhromovna Radjabova, Nortoji Xo’jamshukurov Abdixoliqovich  “Bodring tarkibidagi og’ir metallar taxlili” // “Ta’lim jarayoniga innovatsion yondashuvlar. Muammo va yechimlar” mavzusidagi 5-sonli Respublika ilmiy-amaliy onlayn konferensiyasi. " MAY 2023 b 302 www.reandpub.uz
2. Nortoji Xo’jamshukurov Abdixoliqovich, Zulayxo Bakhromovna Radjabova “Bodring tarkibidagi og’ir metallar taxlili” // “Ta’lim jarayoniga innovatsion yondashuvlar. Muammo va yechimlar” mavzusidagi 5-sonli Respublika ilmiy-amaliy onlayn konferensiyasi. " MAY 2023 b 308 www.reandpub.uz
3.  Radjabova Zulayxo Baxromovna, Abdikadirova Shaxzoda Shokirjon   qizi,   Xudayberganov Norbek Atabaevich “ Xorazm viloyati tuproq- iqlim sharoitlarida Melilotus officinalis o’tkazish agrotexnologiyasi” Ta'lim innovatsiyasi va integratsiyasi 9-son_4-to’plam_Noyabr-2023 http://web-journal.ru

Кафедра биотехнологии · Стажер-преподаватель
2. Ходжамшукуров Нортожи Абдихалыкович, Раджабова Зулайхо Бахромовна «Анализ тяжелых металлов в огурце» «Инновационные подходы к образовательному процессу. 5-я Республиканская научно-практическая онлайн-конференция «Проблемы и решения». " Май 2023 ст 299 www.reandpub.uz
3. Раджабова Зулайхо Бахромовна, Ходжамшукуров Нортожи Абдихалыкович «Анализ тяжелых металлов в огурце» «Инновационные подходы к образовательному процессу. 5-я Республиканская научно-практическая онлайн-конференция «Проблемы и решения». " Май 2023 ст 302 www.reandpub.uz
4. Раджабова Зулайхо Бахромовна, Ходжамшукуров Нортожи Абдихалыкович «Анализ тяжелых металлов в огурце» «Инновационные подходы к образовательному процессу. 5-я Республиканская научно-практическая онлайн-конференция «Проблемы и решения». " Май 2023 ст 308 www.reandpub.uz
5.  Раджабова Зулайхо Бахромовна, Абдикадирова Шахзода Шокиржон кизи, Худайберганов Норбек Атабаевич «АГРОТЕХНОЛОГИЯ ВЫРАЩИВАНИЯ МЕЛИЛОТА ЛАКТИЧЕСКОГО В ПОЧВЕННО-КЛИМАТИЧЕСКИХ УСЛОВИЯХ ХОРЕЗМСКОЙ ОБЛАСТИ Образовательные инновации и интеграция НОЯБРЬ 2023 Том 9 №4http://web-journal.ru