Urganch davlat universiteti talabalari va O‘zbekiston Ekologik partiyasi vakillari o‘rtasida davra suhbati
Bugun Urganch davlat universiteti talabalari va O‘zbekiston Ekologik partiyasi vakillari o‘rtasida davra suhbati o‘tkazildi.
Davra suhbatida yoshlarni ekologik madaniyatini oshirish va atrof-muhit muhofazasiga bo‘lgan mehrini oshirish bo‘yicha muloqot bo‘lib o‘tdi.
Unda “Ekologiya” kafedrasi, Tabiiy fanlar fakulteti tyutorli ham ishtirok etishdi. Uchrashuv yoshlar parlamenti, uning faoliyati, saylovda ishtirok etish to‘g‘risida tushunchalar berildi.  Yoshlarning takliflari eshitildi.
Talabalar tomonidan berilgan savollarga partiya vakillari tomonidan atroflicha ma’lumot berib o‘tildi

Roundtable discussion between students of Urganch State University and representatives of the Ecological Party of Uzbekistan
Today, a roundtable discussion was held between students of Urganch State University and representatives of the Ecological Party of Uzbekistan.
At the roundtable discussion, a dialogue was held on improving the ecological culture of young people and increasing their love for environmental protection.
The tutor of the Department of "Ecology" and the Faculty of Natural Sciences also took part in it. At the meeting, understandings were given about the youth parliament, its activities, participation in the election. Young people's suggestions were heard.