Filologiya fakulteti dekani, dots.D.Q.G‘ayipov Yangibozor tumanidagi 3-son maktabda "Ogahiyning hayoti va ijodi" mavzusida mahorat mashg‘ulotlari olib bordi
2019 yilning 23 noyabri kuni Filologiya fakulteti dekani, dots.D.Q.G‘ayipov Yangibozor tumanidagi 3-son maktabda "Ogahiyning hayoti va ijodi" mavzusida mahorat mashg‘ulotlari olib bordi. Unda mazkur maktab direktori J.Ramazanov, o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari M.Davletova, ona tili va adabiyoti fani o‘qituvchisi F.Rajabovalar ishtirok etishdi. Mashg‘ulot davomida maktab o‘quvchilari o‘zlarining qiziqtirgan savollarga javob olishdi. Mavzu bo‘yicha atroflicha ma’lumotlarga ega bo‘lishdi va mashg‘ulot o‘quvchilarda yaxshi taassurot qoldirdi.

Dean of the Faculty of Philology Docent Gayipov conducted a master class on "The life and creative work of Ogahiy" in school N3 of Yangibazar district.
November 23, 2019 Dean of the Faculty of Philology, Associate Professor GK Gayipov gave a master class on "Life and work of Agahiy" at school No. 3 in Yangibazar district. It was attended by the headmaster of the school J.Ramazanov, deputy director of educational work M. Davletova, teacher of native language and literature F.Rajabova. During the session, students received answers to their questions. They got a lot of information on the topic, and the session left a good impression on the students.