Joriy yilning 1-mart kuni 12:00 da Smart binoning 3-qavat  Ilmiy va uslubiy seminarlar xonasida Abu Rayxon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti Tabiiy va qishloq xo‘jaligi fanlari fakulteti Biotexnologiya kafedrasida ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Ilmiy-uslubiy seminar yig'ilishida Sapayeva Munisa Norbekovna "Bakteriya va zamburug' ishtirokida biologik faol birikmаlаr biosintez usullari" mavzusida "3-7 metodi Aqliy hujum va Veer texnalogiyasi" kabi interfaol metodlaridan foydalanib amaliy va seminar mashg'ulotlar o'tish bo'yicha ma'ruza qildilar.

1 марта текущего года в 12:00 на кафедре «Биотехнология» факультета естественных и сельскохозяйственных наук Ургенчского государственного университета имени Абу Райхана Беруни в зале научно-методических семинаров «Умного здания» на 3 этаже состоялся научно-методический семинар.
На заседании научно-методического семинара Сапаева Муниса Норбековна прочитала лекцию на тему «Методы биосинтеза биологически активных соединений с участием бактерий и грибов» с использованием интерактивных методов типа «3-7 метод Мозгового штурма и технологии Веера» и проведения практических и семинарских занятий.