Saparbaeva Gulandam Masharipovnaning filologiya fanlari boʼyicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi toʼgʼrisida
Saparbaeva Gulandam Masharipovnaning "Ogʼzaki muloqot akti va uning leksik-grammatik xususiyatlari" mavzusidagi 10.00.01-"Oʼzbek tili" ixtisosligi boʼyicha filologiya fanlari boʼyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangandissertatsiya ishining himoyasi Urganch davlat universiteti huzuridagi PhD.03/30.12.2019.Fil.55.02 raqamli ilmiy kengashning 2021 yil "16" iyun soat 10:00 dagi majlisda boʼlib oʼtadi. (Manzil: 220100, Urganch sh, Hamid Olimjon koʼchasi, 14) Tel:(+998 62) 2246680: Fax: (+998 62) 224 6700; e-mail: info@urdu.uz, Urganch davlat universiteti, Аsosiy bino, Konferentsiya zali)

On the defense of the dissertation of Saparbaeva Gulandam Masharipovna Doctor of Philosophy (PhD) in Philology
Defense of the dissertation of Saparbaeva Gulandam Masharipovna on the topic "Ogʼzaki muloqot akti va uning leksik-grammatik xususiyatlari" for the degree of Doctor of Philosophy (Ph.D.) in Philology 10.00.01 - "Uzbek language" PhD.03 / 30.12.2019. at Urgench State University will be held at the meeting of the Scientific Council #Phil.55.02   on June 16, 2021, at 10:00. (Address: 220100, Urganch sh, Hamid Olimjon koʼchasi, 14) Tel:(+998 62) 2246680: Fax: (+998 62) 224 6700; e-mail: info@urdu.uz, Urganch davlat universiteti, Аsosiy bino, Konferentsiya zali)