2003-2004 yillarda tug'ulgan o'smirlar o'rtasida O'zbekiston kuboqida ishtirok etish uchun 7-dekabr kuni Xorazm Badminton markaziy sport majmuasida sportning Badminton turi bo'yicha viloyat birinchiligi bo'lib o'tdi
2003-2004 yillarda tug'ulgan o'smirlar o'rtasida O'zbekiston kuboqida ishtirok etish uchun   7-dekabr kuni Xorazm Badminton markaziy sport majmuasida sportning Badminton  turi bo'yicha  viloyat birinchiligi bo'lib o'tdi bunda.bunda UrDU Jismoniy madaniayt fakulteti  Sport faoliyai yo'nalishi 222-XQ guruh talabalari Ro’zimboyeva Fotima ,Boxtiyorova Madinabonu faxrli 3-o'rin egallab, 19-25 dekabr kunlari bo'lib o'tadigan Respublika musabaqasiga yo'llanma oldilar.

7 декабря в Центральном спортивном комплексе Хорезма по бадминтону прошел чемпионат области по бадминтону среди юниоров 2003-2004 годов рождения для участия в розыгрыше Кубка Узбекистана.
7 декабря в Хорезмском центральном спортивном комплексе по бадминтону прошел чемпионат области по бадминтону среди юниоров 2003-2004 гг. Факультет физической культуры УрГУ Рузимбаева Фатима и Бахтиёрова Мадинабону заняли 3-е место. место и получили билеты на республиканский конкурс, который состоится 19-25 декабря.