UrDU Agromarketing va Turizm mutaxassisligi magistrantlari uchun 2023-2024 o‘quv yilining 1- semesterida Italiyaning Padova universiteti o’qish stipendiya tanlovini e’lon qiladi
Erasmus + dasturi Хalqaro Kredit Mobilligi doirasida, UrDU Agromarketing va Turizm mutaxassisligi magistrantlari uchun 2023-2024 o‘quv yilining 1- semesterida Italiyaning Padova universiteti o’qish stipendiya tanlovini e’lon qiladi.
- Passport nusxasi
- CV
- Talabgorning ingliz tilini bilishi to‘g‘risida sertifikat bo’lishi shart (minimum ILTS 6.0 ball)
- Bakalavr diplomi va ilova taqdim qilishi shart (Ilova ingliz tiliga tarjima qilingan bo’lishi shart)
- Nomzod hujjat topshirish davrida O’zbekiston hududida bo’lishi va ayni vaqtda boshqa grant sohibi bo’lmasligi lozim

Университет Падуи, Италия, объявляет конкурс на получение стипендии для обучения в Университете Падуи в 1 семестре 2023-2024 учебного года для аспирантов специальности «Агромаркетинг и туризм»
В рамках программы Erasmus+ International Credit Mobility Университет Падуи в Италии объявляет конкурс на получение стипендий для магистрантов Ургенчского государственного университета по специальностям «Туризм» и «Агромаркетинг» для обучения в 1 семестре 2023-2024 учебного года.
3. Кандидат должен иметь сертификат о знании английского языка (минимальный общий балл по IELTS — 6.0).
Для участия в конкурсе необходимо до 15 мая направить вышеуказанные документы на адрес umidjan.mat@mail.ru. (срок выполнения: 15 мая)