"ECAMPUZ - O'zbekiston olimlari uchun oziq-ovqat fanlari va texnologiyalari bo'yicha Yevropa jahon iste'dodlar lageri - ERASMUS-EDU-2022-CBHE"
Siz oziq-ovqat xavfsizligi va oziq-ovqat mikrobiologiyasiga qiziqasizmi?
Agar shunday bo'lsa, unda ...
OZIQ-OVQAT XAVFSIZLIGI VA OZIQ-OVQAT MIKROBIOLOGIYASI BO'YICHA ISPANIYADAGI 2-LAGER TA'LIMLARIDA ISHTIROK ETISH IMKONIYATINGIZNI O'TKAZIB YUBORMANG!
O'zBning 5 ta oliy o'quv yurtidan - Toshkent kimyo-texnologiya instituti, O'zbekiston Milliy universiteti, Buxoro muhandislik-texnologiya instituti, Andijon davlat universiteti, Urganch davlat universitetidan faqat 25 nafar ENG iqtidorli bakalavriat, magistratura va 1-bosqich doktorantura talabalari - tanlanadi!

ECAMPUZ - Европейский всемирный лагерь талантов для узбекских ученых в области пищевых наук и технологий - ERASMUS-EDU-2022-CBHE»
Вы интересуетесь безопасностью пищевых продуктов и пищевой микробиологией?
Если да, то...
НЕ УПУСТИТЕ СВОЙ ШАНС СТАТЬ ЧАСТЬЮ ОБУЧЕНИЯ CAMP 2 В ИСПАНИИ ПО ПИЩЕВОЙ БЕЗОПАСНОСТИ И ПИЩЕВОЙ МИКРОБИОЛОГИИ!
ТОЛЬКО 25 САМЫХ ТАЛАНТЛИВЫХ студентов бакалавриата, магистратуры и аспирантов 1 курса из 5 вузов УЗБ — Ташкентского химико-технологического института, Национального университета Узбекистана, Бухарского инженерно-технологического института, Андижанского государственного университета, Ургенчского государственного университета — будут выбраны!