O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tamonidan joriy qilingan 5-muhim tashabbusning 2-yo‘nalishiga muvofiq Tabiiy fanlar fakul’tetida sportning mini futbol musobaqasi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tamonidan joriy qilingan 5-muhim tashabbusning 2-yo‘nalishiga muvofiq Tabiiy fanlar fakul’tetida sportning mini futbol musobaqasining final bosqichi bo'lib o‘tdi. Natijalarga ko‘ra 2-4 kurs geografiya jamoasi 3-O‘RIN, 2-kurs kartografiya yo‘nalishi talabalari 2-O‘RIN, 3-kurs kartografiya yo‘nalishi talabalari 1-O‘RIN va bu yilgi DEKAN KUBOGI soxibi bo‘ldilar. G‘olib bo‘lgan jamolarga va naminatsiya soxiblariga Dekanat tamonidan faxriy yorlik va estalik sovg‘alari topshirildi.

Соревнования по мини-футболу на факультете естественных наук по второму направлению 5-ой Инициативы, инициированной Президентом Республики Узбекистан
По второму направлению 5-й инициативы Президента Республики Узбекистан на факультете естественных наук был проведен финальный тур соревнований по мини-футболу. По результатам географии команда из 2-4 курсов, студенты 3-го места, студенты 2-го курса картографии, 2-е место, студенты 3-го курса картографии, 1-е место и обладатель Кубка деканов этого года. родители. Команды-победители и номинанты были награждены почетными грамотами деканата.