O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tamonidan joriy qilingan 5-muhim tashabbusning 2-yo‘nalishiga muvofiq Tabiiy fanlar fakul’tetida sportning mini futbol musobaqasi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tamonidan joriy qilingan 5-muhim tashabbusning 2-yo‘nalishiga muvofiq Tabiiy fanlar fakul’tetida sportning mini futbol musobaqasining final bosqichi bo'lib o‘tdi. Natijalarga ko‘ra 2-4 kurs geografiya jamoasi 3-O‘RIN, 2-kurs kartografiya yo‘nalishi talabalari 2-O‘RIN, 3-kurs kartografiya yo‘nalishi talabalari 1-O‘RIN va bu yilgi DEKAN KUBOGI soxibi bo‘ldilar. G‘olib bo‘lgan jamolarga va naminatsiya soxiblariga Dekanat tamonidan faxriy yorlik va estalik sovg‘alari topshirildi.

Mini football competition at the Faculty of Natural Sciences in accordance with the second direction of the 5th Initiative, initiated by the President of the Republic of Uzbekistan
According to the second direction of the 5th initiative of the President of the Republic of Uzbekistan, the final round of the mini-football competition was held at the Faculty of Natural Sciences. According to the results, the geography team of 2-4 courses, 3rd place students, 2nd year cartography students, 2nd place, 3rd year students of cartography, 1st place and the winner of this year's Dean Cup. . The winning teams and nominees were awarded with certificates of honor from the Dean's Office.