Kimyoviy texnologiyalar fakultetida Prezidentimiz tomonidan ilgari surilgan 5 muxim tashabbusning 4 yo‘nalishi bo‘yicha "Men sevib o‘qigan kitob" shiori ostida tadbir bo‘lib o‘tdi
2020 yil 10 yanvar kuni Kimyoviy texnologiyalar fakultetida  Prezidentimiz tomonidan ilgari surilgan 5 muxim tashabbusning 4 yo‘nalishi bo‘yicha "Men sevib o‘qigan kitob" shiori ostida tadbir bo‘lib o‘tdi. Tadbirda kutubxonaga kelgan yangi adabiyotlar ko‘rgazmasi xam bo‘lib o‘tdi. Fakultetimiz talabalari yangi badiiy adabiyotlar bilan yaqindan tanishdilar. Tadbir talabalarda katta taassurot qoldirdi.

The Faculty of Chemical Technology hosted the event under the motto "My Favorite Book" on 4 of the 5 most important initiatives of our President
On January 10, 2020, at the Faculty of Chemical Technology, there was an event under the slogan "My Favorite Book" in four of the 5 important initiatives put forward by the President. There was also an exhibition of new books coming to the library. Students of the faculty got acquainted with new fiction. The event made a great impression on the students.