Kimyoviy texnologiyalar fakultetida Prezidentimiz tomonidan ilgari surilgan 5 muxim tashabbusning 4 yo‘nalishi bo‘yicha "Men sevib o‘qigan kitob" shiori ostida tadbir bo‘lib o‘tdi
2020 yil 10 yanvar kuni Kimyoviy texnologiyalar fakultetida  Prezidentimiz tomonidan ilgari surilgan 5 muxim tashabbusning 4 yo‘nalishi bo‘yicha "Men sevib o‘qigan kitob" shiori ostida tadbir bo‘lib o‘tdi. Tadbirda kutubxonaga kelgan yangi adabiyotlar ko‘rgazmasi xam bo‘lib o‘tdi. Fakultetimiz talabalari yangi badiiy adabiyotlar bilan yaqindan tanishdilar. Tadbir talabalarda katta taassurot qoldirdi.

На химико-технологическом факультете прошло мероприятие под девизом «Моя любимая книга», посвященное 4 из 5 самых важных инициатив нашего Президента
10 января 2020 года на химико-технологическом факультете состоялось мероприятие под девизом «Моя книга избранных» в рамках четырех из 5 наиболее важных инициатив, выдвинутых нашим Президентом. Была также выставка новых книг, поступающих в библиотеку. Студенты факультета познакомились с новой художественной литературой. Мероприятие произвело большое впечатление на студентов.