UrDU huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/28.08.2020.I.55.03 raqamli ilmiy kengash asosida Bir martalik ilmiy kengashning 08.00.15 - “Tadbirkorlik va kichik biznes iqtisodiyoti” ixtisosligi bo'yicha Tadjiev Bexzod Umidjanovichning “Qishloq joylarida kichik biznes va xususiy tadbirkorlikni barqaror rivojlantirish mexanizmlarini takomillashtirish” mavzusidagi falsafa doktori dissertatsiyasi
Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/28.08.2020.I.55.03 raqamli ilmiy kengash asosida Bir martalik ilmiy kengashning 08.00.15 - “Tadbirkorlik va kichik biznes iqtisodiyoti” ixtisosligi bo'yicha Tadjiev Bexzod Umidjanovichning “Qishloq joylarida kichik biznes va xususiy tadbirkorlikni barqaror rivojlantirish mexanizmlarini

Цифровой ученый совет PhD.03 / 28.08.2020.I.55.03, присуждающий ученые степени в УрГУ и единовременный Ученый совет по специальности 08.00.15 – «Предпринимательство и экономика малого бизнеса». Диссертация на соискание ученой степени доктора философии (PhD) Таджиева Бехзода Умиджановича на тему «Совершенствование механизмов устойчивого развития малого бизнеса и частного предпринимательства в сельс
На основании Цифрового ученого совета PhD.03 / 28.08.2020.I.55.03, присуждающего ученые степени при Ургенчском государственном университете, единовременного Ученого совета по специальности 08.00.15 - «Предпринимательство и экономика малого бизнеса» успешно защищена диссертация на соискание ученой степени доктора философии (PhD) Таджиева Бехзода Умиджановича на тему «Совершенствование механизмов устойчивого развития малого бизнеса и частного предпринимательства в сельской местности».