UrDU Madaniyat saroyida universitet rahbariyatining jamoa a'zolari bilan "Korrupsiyasiz ta'lim" mavzusidagi uchrashuvi bo'lib o'tdi
2019-yil 22-iyul kuni UrDU Madaniyat saroyida universitet rahbariyatining jamoa a'zolari bilan "Korrupsiyasiz ta'lim" mavzusidagi uchrashuvi bo'lib o'tdi. Unda universitet rektori B. Abdullayev Respublika OTMlari rektorlarining murokaatnomasini o'qib eshittirdi. Ushbu mavzu yuzasidan prorektorlar S.Davletov va S.Xo'janiyozovlar ham o'z fikr-mulohazalarini bildirishdi.

22 июля 2019 года во Дворце культуры УрГУ состоялась встреча руководства университета с профессорами-преподавателями на тему «Образование без коррупции».
22 июля 2019 года во Дворце культуры УрГУ состоялась встреча руководства университета с профессорами-преподавателями на тему «Образование без коррупции». Ректор университета Б. Абдуллаев зачитал доклад министра высшего и среднего специального образования И. Маджидова из заседания ректоров ВОУ республики. По этому вопросу высказали свое мнение проректоры С.Давлетов и С.Худжаниязов.