UrDU Madaniyat saroyida universitet rahbariyatining jamoa a'zolari bilan "Korrupsiyasiz ta'lim" mavzusidagi uchrashuvi bo'lib o'tdi
2019-yil 22-iyul kuni UrDU Madaniyat saroyida universitet rahbariyatining jamoa a'zolari bilan "Korrupsiyasiz ta'lim" mavzusidagi uchrashuvi bo'lib o'tdi. Unda universitet rektori B. Abdullayev Respublika OTMlari rektorlarining murokaatnomasini o'qib eshittirdi. Ushbu mavzu yuzasidan prorektorlar S.Davletov va S.Xo'janiyozovlar ham o'z fikr-mulohazalarini bildirishdi.

A meeting with members of the university administration team on the topic “Education without corruption ” took place at the Palace of Culture of Urgench state university
On July 22, 2019 UrSU Culture Palace hosted a meeting with team members of the university administration on the subject "Education without corruption". The rector of the University B. Abdullayev read the report of the rectors of the Republic's Higher Educational Institutions. Deputy rectors S.Davletov and S.Khujaniyazov expressed their views on this subject.