Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi(kunduzgi) yo'nalishida kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi
Bugun, 3-avgust sanasida Tasviriy sanʼat va muhandislik grafikasi (kunduzgi) yoʻnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi.
Abituriyentlar ertalab 8.00 da universitetning asosiy binosi oldida kutib olindi va  masʼullar tomonidan imtihon jarayoni boʻyicha tushuntirish berilib, imtihon oʻtkaziladigan auditoriyalarga kuzatib qoʻyildi.
Maʼlumot oʻrnida, bugun Tasviriy sanʼat va muhandislik grafikasi (kunduzgi) yoʻnalishi boʻyicha kasbiy (ijodiy) imtihonlarda 148 nafar abituriyent ishtirok etmoqda.

Начались профессиональные (творческие) экзамены в области изобразительного искусства и инженерной графики (очная форма)
Сегодня, 3 августа, начались профессиональные (творческие) экзамены для абитуриентов, поступивших на курс «Изобразительное искусство и инженерная графика» (очная форма).
Абитуриентов встречали перед главным корпусом университета в 8:00 и проводили в аудитории, где проходил экзамен, после того, как официальные лица объясняли порядок проведения экзамена.
Для сведения, на сегодняшний день в профессиональных (творческих) экзаменах в области изобразительного искусства и инженерной графики (очно) принимают участие 148 абитуриентов.