Xorijiy va nodavlat oliy taʼlim muassasalaridan oʻqishini koʻchirish uchun hujjat topshirgan talabalarga kasbiy (ijodiy) imtihon jarayonlari boshlandi
Urganch davlat universitetiga 2022/2023 oʻquv yilida xorijiy va nodavlat oliy taʼlim muassasalaridan oʻqishini koʻchirish uchun hujjat topshirgan talabalarga kasbiy (ijodiy) imtihon jarayonlari boshlandi.
Ayni damda Tasviriy sanʼat va muhandislik grafikasi (sirtqi),  Jismoniy madaniyat (sirtqi), Musiqa taʼlimi (sirtqi) yoʻnalishlarida imtihon jarayonlari boʻlib oʻtmoqda.
Imtihon jarayonlari oʻtkazilishi uchun barcha shart-sharoitlar yaratilgan boʻlib,  https://camera.urdu.uz/ sayti orqali jonli kuzatib borishingiz mumkin.

Professional (creative) examination processes have started for students who have applied to transfer their studies from foreign and non-state higher education institutions.
Professional (creative) examination processes have begun for students who have applied to transfer their studies from foreign and non-state higher education institutions to Urganch State University in the 2022/2023 academic year.
Currently, examination processes are taking place in Fine Arts and Engineering Graphics (external), Physical Culture (external), Music Education (external).
All conditions have been created for the examination process, and you can watch it live on https://camera.urdu.uz/.