Urganch davlat universiteti San’atshunoslik fakultetida Viloyat IIB YHXB bilan hamkorlikda "Harakat xavfsizligi" masalalariga bag‘ishlangan uchrashuv bo‘lib o‘tdi
2019 yil 29 noyabr kuni Urganch davlat universiteti San’atshunoslik fakultetida Viloyat IIB YHXB bilan hamkorlikda "Harakat xavfsizligi" masalalariga bag‘ishlangan uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Unda UrDU Yoshlar bilan ishlash bo‘yicha prorektori S.Davletov, Viloyat IIB YHXB bo‘lim boshlig‘i kapitan M.Berdiev, IIB XTTB YPX  inspektori leytenant A.Boltaev, San’atshunoslik fakulteti professor-o‘qituvchilari va talabalari qatnashdilar.

В Ургенчском государственном университете кафедра внутренних дел совместно с областным управлением внутренних дел провела совещание «Безопасность»
29 ноября 2019 года в Школе искусств Ургенчского государственного университета состоялась встреча с областным отделом внутренних дел на тему «Безопасность». Проректор по делам молодежи УрГУ С.Давлетов, начальник областного управления внутренних дел области М.Бердиев, лейтенант А.Болтаев, инспектор отдела внутренних дел управления внутренних дел, преподаватели и студенты художественного факультета.