Urganch davlat universiteti San’atshunoslik fakultetida Viloyat IIB YHXB bilan hamkorlikda "Harakat xavfsizligi" masalalariga bag‘ishlangan uchrashuv bo‘lib o‘tdi
2019 yil 29 noyabr kuni Urganch davlat universiteti San’atshunoslik fakultetida Viloyat IIB YHXB bilan hamkorlikda "Harakat xavfsizligi" masalalariga bag‘ishlangan uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Unda UrDU Yoshlar bilan ishlash bo‘yicha prorektori S.Davletov, Viloyat IIB YHXB bo‘lim boshlig‘i kapitan M.Berdiev, IIB XTTB YPX  inspektori leytenant A.Boltaev, San’atshunoslik fakulteti professor-o‘qituvchilari va talabalari qatnashdilar.

In Urgench State University Department of Internal Affairs in conjunction with the Regional Department of Internal Affairs held a meeting on "Safety"
On November 29, 2019 in Urgench State University's Faculty of Art, a meeting with the Regional Department of Internal Affairs was held on "Safety". Vice-Rector for Youth Affairs of UrSU S. Davletov, Head of Regional Department of Internal Affairs of the region M.Berdiev, Lieutenant A.Boltaev, Inspector of the Department of Internal Affairs of the Department of Internal Affairs, teachers and students of the Faculty of Art.