Britaniya Kengashi joriy yilning 14-15 oktabr kunari Xalqaro biznes markazida turli yo’nalishlardagi fanlar va modullarni ingliz tilida o’qitish tajribasini rivojlantirish bo'yicha
Britaniya Kengashi joriy yilning 14-15 oktabr kunari Xalqaro biznes markazida turli yo’nalishlardagi fanlar va modullarni ingliz tilida o’qitish tajribasini rivojlantirish bo’yicha yangi EMI (English as a medium instruction) xalqaro loyihasi doirasida seminar-treningda Urganch Davlat Universitetidan Shixova Xosiyat, Ermetova Jamila, Allaberganov Bunyod, Abdullayev Davron va Eshchanova Gulbahorlar ishtirok etishdi.

British Council organized seminar-trening at the International Business Center on October 14-15, 2019, a seminar-training under the new EMI project
British Council organized seminar-trening at the International Business Center on October 14-15, 2013, a seminar-training under the new EMI project on the development of English language teaching experience in various fields and modules Urgench State university was represented by Shikhova Khosiyat, Ermetova Jamila, Allaberganov Bunyod, Abdullayev Davron and Eshchanova Gulbahor. They received a lot of information on developing strategies in this area.